SOKOL STŘEZIVOJICE – FK ČECHIE KRALUPY 3:1

STŘEZIJOVICE/KRALUPY n. Vlt. – Další mistrovský zápas odehráli fotbalisté FK Čechie ve Střezivojicích s místním Sokolem.

Na začátku utkání byla hra vyrovnaná se šancemi na obou stranách. Domácí jednu ze svých šancí dokázali v 10. minutě proměnit a vedli 1:0. O minutu později bylo vyrovnáno. Střelcem naší branky byl Paprňák. O výsledku poločasu rozhodla 30. minuta. Po zmatcích v naší obraně byli domácí důraznější v našem vápně a vedli 2:1.

Ve druhém poločase jsme se snažili o vyrovnání, ale jednou nás zradil terén, podruhé neproměňování šancí. O konečném výsledku rozhodla 80. minuta, kdy domácí zahrávali trestný kop. Střela šla těsně k tyči, na kterou náš brankář Hropko nedosáhl – 3:1 pro domácí.

Naši kluci nehráli špatný fotbal, bojovali, ale fotbal se hraje na branky a ne na krásu.

AUTOR: B. Běhounek