Basketbalistky mají zajištěnou účast v bojích o play off

KRALUPY n. Vlt. – První únorový víkend odehrály prvoligové ženy poslední domácí zápasy základní skupiny. V sobotu 7. 2. 2015 porazily Šumperk 86:53, nejlepší střelkyně byly Čermáková Jana (27 bodů), Procházková Andrea (17 bodů), Čermáková Zita (16 bodů) a Krásová Pavla (10 bodů).

V neděli odehrály těžký zápas s třetím družstvem tabulky s Pardubicemi. Kralupanky celý zápas vedly, v poločase i o 10 bodů, ale bohužel v posledních pěti minutách došly síly a Pardubicím podlehly rozdílem šesti bodů 73:67. Nejlepší střelkyně opět kapitánka Jana Čermáková (25 bodů) a Krásová Pavla (19 bodů).

Kralupanky jsou zatím na 7. místě tabulky za Spartou Praha. Poslední zápasy základní skupiny odehrají za 14 dní v Olomouci a v Brně. Již nyní mají zajištěnou účast v play off, které bude začínat 7. 3. 2015. Doufáme, že v příštích zápasech nás už posílí nemocné hráčky Dolistová, Ernatová a Tesaříková.

AUTOR: Renáta Procházková