Sport o víkendu 26 (17.12. – 19.12. 2021)

LEDNÍ HOKEJ

Krajská liga (12. kolo – dohrávka z 15. 12. 2021 )

HK Kralupy nad Vltavou – HC Rakovník 7:5 (1:1, 2:4, 4:0)
Branky: 13. Husarik (Hampl, Verbík J.), 32. Řehák (Bradáček), 39. Štibran (Verbík J.), 49. Brandejský (Kaprál, Chládek), 51. Husarik (Hampl), 55. Husarik (Hampl, Verbík J.) 59. Husarik – 4. Vyskočil, 31. Hulcr (Nekvida), 37. Let (Nekvida), 37. Kos (Macháček), 39. Kos

Sestava: Škubal (Gabriška) – Chládek, Verbík J., Hájek, David, Verbík R., Kučera – Kaprál, Marek, Binko, Soukup, Štibran, Řehák, Brandejský, Bradáček, Příhoda, Hampl, Šiška, Husarik

Krajská liga (15. kolo)

SK Sršni Kutná Hora – HK Kralupy nad Vltavou 1:6 (0:3, 0:2, 1:1)
Branky: 7. Bradáček (Řehák, Štibran), 9. Hampl (Husarik, Soukup), 15. Příhoda (Kaprál, Brandejský), 22. Řehák (Bradáček, Verbík J.), 32. Kučera (Štibran, Hájek), 55. Soukup (Hampl, Husarik) – 55. Kadlec A.

Sestava: Gabriška (Škubal) – Chládek, Verbík J., Hájek, David, Verbík R., Kučera – Kaprál, Marek, Binko, Soukup, Štibran, Řehák, Brandejský, Bradáček, Příhoda, Hampl, Šiška, Husarik

Liga juniorů

HCM Warriors Brno – HK Kralupy nad Vltavou 3:4 s.n. (2:1, 1:1, 0:1-0:1)
Branky a nahrávky: 4. Kebl (Toman), 11. Heinrich (Toman), 39. Toman – 2. Kočí (Šilhavý, Hron), 26. Hanousek, 49. Kočí, rozh. náj. Kočí

Sestava HK Kralupy: Král – Hron, Kratochvíl, Šimůnek, Toulec, Vrbka, Kleveta, Vorlíček, Hamršmíd, Hanousek, Typolt, Šilhavý, Stupka, Náhočík, Kočí, Sulík

Souboj dvou posledních celků musely rozhodnout až samostatné nájezdy. Kralupy se sice na ledě Warriors dostaly do vedení už ve druhé minutě, domácí však během deseti minut skóre otočili a vedení si udrželi až do poloviny třetího dějství, kdy svým druhým gólem v zápase vyrovnal Jan Kočí, který také jako jediný proměnil svůj nájezd. V řadách Brna pak řídil ofenzivu Jan Toman (1+2). (zdroj: hokej.cz)

Dorost

HK Kralupy nad Vltavou – HC Buldoci Neratovice 11:2 (3:0, 5:1, 3:1)
Branky a nahrávky: 2. Krčmář (Krátký), 8. Kašák (Šimon), 17. Krčmář (Krátký), 24. Šimon (Šimral), 29. Krčmář (Krátký), 31. Krátký (Voljanskij, Krčmář), 36. Krejčí (Šimon), 37. Krčmář (Krátký), 47. Krčmář (Krátký), 48. Šimon, 58. Krejčí (Šimon) – 22. Herčík (Hnízdil, Pohořelý), 54. Kašpárek (Horák)

Sestava HK Kralupy: L. Neumann — T. Krejčí, J. Šimral, J. Válek, Š. Šmíd, M. Hanousek — T. Krčmář, F. Krátký, M. Šimon, J. Kašák, B. Voljanskij, L. Tobiška, D. Zima, J. Černý, F. Janda

FLORBAL

FBC Slavia Praha – Kralupy Wolves 5:8 (2:2, 3:4, 0:2)
Branky: 14. Martin Fojtík, 18. Filip Bílek, 25. Martin Fojtík, 27. Ondřej Otáhal, 30. Antonín Štička – 8. Lukáš Burián, 9. Lukáš Burián, 35. Kristián Malík, 37. Jakub Manek, 38. Jan Suk, 40. Jiří Horský, 43. Jiří Horský, 44. Jan Suk; rozhodčí: Filip Bollardt – Martin Preclík; vyloučení: 3:4; využití: 3:2.