Sport o víkendu 113 (05.01. – 07.01. 2024)

BASKETBAL

Středočeská basketbalová liga mužů

BK Kralupy-Junior muži – BK Beroun “A” 07.01.2024 12:00 63:71 (23:14, 35:32, 47:53)
“Po smolné prohře v Berouně v prodloužení jsme měli v domácím prostředí ambice na výhru v odvetě. Zápas pro nás začal fantasticky, míč lítal z rukou, všichni se skvěle, hlavně v útoku, zapojovali a celá základní pětka skórovala už v první čtvrtině, kterou jsme vyhráli o 9 bodů. Soupeř se ale rychle oklepal a do poločasu to bylo pouze o 3 body. Třetí část začala naším čtyřminutovým bodovým výpadkem, pak jsme se ale přetahovali o každý míč. Do poslední části Beroun vstoupil s šestibodovým náskokem. Ten jsme postupně útok po útoku snižovali a 4 minuty před koncem jsme se dotáhli na rozdíl jediného bodu. Vždy když jsme ale potřebovali ubránit a zápas překlopit na naši stranu, soupeř změnu vedení odmítl povedeným útokem.

Celý zápas jsme bohužel nedokázali pohlídat dva hráče Berounu, kteří oba dali přes 20 bodů. Znovu se tedy potvrdilo, že zápasy musí vyhrávat obrana, která dneska z naší strany nebyla taková, abychom se mohli posunout na 3. místo. Body: Roman 18b, Micky 11b, Michal K. a Ondra 9b

LEDNÍ HOKEJ

II. liga – západní konference

HC Benátky nad Jizerou – HK Kralupy nad Vltavou 3:6 (0:2, 2:3, 1:1)
Branky a nahrávky: 24. Šafránek (Jankovský, Kliment), 33. Martínek (Jankovský), 43. Jankovský (Šafránek, Klodner) – 15. Zídek (Šilhavý), 19. Husarik (Kellerstein, Chládek), 23. Zajíc (Kellerstein, T. Pejchal), 24. Šilhavý (Soukup, Kehar), 34. Zídek (Soukup, Zajíc), 60. T. Pejchal (Kellerstein).

HC Benátky nad Jizerou: Brázdil (41. Hofman) – Klodner, Kliment, Lytvynov, Antoš, M. Němeček, Mašek, Fišer, D. Novák II – Zumr, Šafránek, Jankovský – J. Hruška, Havlas, Hozák – Martínek, Vágner, J. Dvořák – Štrombach, L. Kučera.
HK Kralupy nad Vltavou: Sochůrek – Zajíc, Chládek, Kehar, J. Kučera, A. Straka – T. Pejchal, Husarik, Kellerstein – Zídek, Šilhavý, Soukup – Uhlík, Hrala, Hampl – Marek, Broš, Bradáček – Binko.

INFORMACE O UTKÁNÍ BEN_KPY

HC Kobra Praha – HK Kralupy nad Vltavou 5:2 (2:1, 1:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 11. J. Stejskal (Bříška, Šťastný), 15. Šťastný (Nagy), 23. J. Stejskal (Bříška, Nagy), 59. F. Vlček (Houška), 59. Nagy – 1. Chládek (Kellerstein, Zajíc), 37. Uhlík (Hrala).

HC Kobra Praha: Málek – J. Stejskal, Šteiner, Dráb, T. Duda, Pelant, Horáček – F. Vlček, Šťastný, Bříška – Houška, Petrák, M. Kvasnička – Míšek, L. Švec, Nagy – Janča.
HK Kralupy nad Vltavou: L. Novotný– Zajíc, Chládek, Kehar, J. Kučera, A. Straka, Kapoun, Binko – T. Pejchal, Hampl, Kellerstein – Zídek, Šilhavý, Soukup – Uhlík, Hrala, Štípek – Marek, Broš, Bradáček.