Slavia Radonice – FK Kralupy 1901 1:2 (0:1)
Branky: 2x Mařík

Muži IV. třída – 2. kolo
TJ Tursko – FK Kralupy 1901 B 2:12 (0:6)
Branky: 3 Klier, 2 Tsoka, 2 Zabilanský, Kulhavý, Branse, Glogas, Neumann, Kolmistr A.

TJ Sokol Ledčice – FK Čechie Kralupy 0:2 (0:0)
střelci Čechie – Hamák, Gaško

Dorost – Krajská A třída – 1. kolo
FK Čechie Kralupy – SK Lhota 1:1 (0:0)
střelec Čechie – Hamák

LEDNÍ HOKEJ

Dorost – Přípravný zápas
HK Kralupy – PZ Kladno 6:2 (3:0,1:0,2:2)

Junioři – Turnaj v Přerově

Junioři vybojovali na tradičním turnaji v Přerově třetí místo. Turnaj potřetí za sebou vyhráli domácí, druhé místo obsadili hokejisté z Písku. Všechny zápasy se hrály na 2 x 25 minut čistého času, přičemž každá polovina byla brána a hodnocena body jako samostatné utkání. Za jakéhokoliv stavu se následně hrálo pětiminutové prodloužení (3 na 3), které probíhalo v celé délce bez ohledu na počet vstřelených gólů. Při remízovém stavu pak následovaly samostatné nájezdy. Za stoprocentně vítězný souboj se soupeřem tak mohl tým do tabulky získat až sedm bodů.

Výsledky zápasů HK Kralupy

HK Kralupy nad Vltavou – VHK ROBE Vsetín 1:3 / 2:2 (1:0 SN)
Branky (1. část): 21. Hamršmíd (Kleveta) – 15. Macík (Matějíček), 20. Čapka (Houser), 25. Bednařík
Branky (2. část): 4. Hamršmíd (Kleveta), 11. Kouba (Kratochvíl, Kočí) – 21. Broža (Čapka, Bachánek), 21. Veselý (Bednařík)
Branky (prodloužení): rozhodující nájezd Kouba

HC Tábor – HK Kralupy nad Vltavou 0:2 / 1:3 (0:1 SN)
Branky (1. část): 9. Hamršmíd (Kouba), 19. Kočí (Kratochvíl)
Branky (2. část): 9. Přívozník (Šťastný, Čančura) – 6. Šmíd (Stupka), 12. Vorlíček (Kleveta), 21. Hanousek (Kouba)
Branky (prodloužení): rozhodující nájezd Stupka

HK Kralupy nad Vltavou – HC ZUBR Přerov 0:1 / 1:0 (0:1 PP)
Branky (1. část): 12. Billa
Branky (2. část): 22. Hanousek
Branky (prodloužení): 1. Hanák

IHC Králové Písek – HK Kralupy nad Vltavou 1:0 / 0:2 (0:1 PP)
Branky (1. část): 6. Mikeska (Hollar)
Branky (2. část): 18. Hanousek (Kouba), 22. Kouba (Hanousek)