Sport o víkendu 115 (19.01. – 21.01. 2024)

LEDNÍ HOKEJ

II. liga – Západní konference

HK Kralupy nad Vltavou – HC Benátky nad Jizerou 0:3 (0:1, 0:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 7. Jankovský (Šafránek, Zumr), 24. Zumr (Jankovský, Havlas), 33. Šafránek (Jankovský).

HK Kralupy nad Vltavou: Sajdl (Sochůrek) – Chládek, Zajíc, J. Kučera, Kehar, Kapoun, A. Straka – Kellerstein, Husarik, T. Pejchal – Soukup, Šilhavý, Bradáček – Hampl, Hrala, Uhlík – Stupka, Broš, Binko.
HC Benátky nad Jizerou: Brázdil (Hofman) – Lytvynov, Antoš, Klodner, Kliment, M. Němeček, Mašek – Řepík, Havlas, Hozák – Zumr, Šafránek, Jankovský – Martínek, Vágner, L. Kučera – Štrombach, P. Douša.

INFORMACEr O UTKÁNÍ KPY_BEN

HC Řisuty – HK Kralupy nad Vltavou 3:4 po prosloužení (1:1, 1:1, 1:1 – 0:1)
Branky a nahrávky: 1. Petráš (TS), 35. Patyk (Bílek, Petráš), 41. Bílek (Patyk, Petráš) – 15. Kehar (Kellerstein, T. Pejchal), 33. T. Pejchal (Kellerstein), 47. Uhlík (Chládek, Zajíc), 65. Husarik (TS).

HC Řisuty: Zeithaml – Kolářík, Malovický, Zich, Růžička, Strnad, Řepka, Janda – Bílek, Petráš, O. Sýkora – Patyk, Janeček, Chamrád – Okegawa, Čech, K. Pejchal – Pulda, V. Procházka, Výrut.
HK Kralupy nad Vltavou: Sajdl – Chládek, Zajíc, J. Kučera, Kehar, Kapoun, A. Straka, Binko – Kellerstein, Husarik, T. Pejchal – Soukup, Šilhavý, Bradáček – Hampl, Hrala, Uhlík – Stupka, Broš, Štibran.

INFO O UTKÁNÍ ŘIS_KPY

BASKETBAL

Středočeská basketbalová liga

Kelti Nové Strašecí – BK Kralupy – Junior 58:70 (12:20, 23:42, 37:59)
V sobotu 20.1. jsme vyjeli na trip, kdy nás nejprve v sobotu čekal outsider soutěže z Nového Strašecí. Od začátku jsme potvrzovali roli favorita, v první čtvrtce si vybudovali až 10bodové vedení, které jsme ještě do poločasu navýšili na 19bodů. Soupeř ale nesložil zbraně a hlavně v poslední části manko stáhl na konečných 12bodů. Hlavně Bungo s Romanem ničili Strašecí svými nájezdy a střelami.
Body: Gospodinov 32b, Marsa 23b, Souček 5b

TJ TZ Rakovník – BK Kralupy – Junior 84:67 (24:15, 45:40, 61:51)
V neděle nás čekala daleko těžší zkouška, Rakovník, který v sobotu porazil i Mělník, takže výsledek zápas už nijak nemohl zamíchat kartami pořadí v tabulce.
Navíc jsme museli trochu obměnit sestavu. Zápas pro nás začal žalostně, první koš až po 5 minutách zápasu, kdy už Rakovník vedl 13:0. Nicméně jsme zvyšovali obrátky a do poločasu šli za přijatelného stavu 45:40 pro domácí. Bohužel jsme opět doplatili na velké mezery v obraně, Rakovník se lehce prosazoval a inkasovaných 84 bodů je prostě moc! Máme na čem pracovat! Nakonec si tedy domácí vítězství pohlídali a 2 body zůstaly soupeři.

Divize

FD Teplice – Kralupy Wolves 5:6 (1:0, 2:3, 2:3)
Branky: 10. Martin Schneider, 33. Lukáš Mucha, 38. David Gebhardt, 48. Tomáš Soukup, 50. Martin Schneider – 25. Štěpán Berka, 30. Tomáš Veselý, 31. Pavel Procházka, 45. Petr Husťák, 46. Luboš Brzoň, 47. Ondřej Šimon