Studiu ATAK v Plzni cinkaly medaile

Na dvoudenní soutěž Mistry s mistry do Plzně odjely všechny naše závodnice. Nejvíce nadějí jsme vkládali do týmu ve složení Karolína Dospivová, Michaela Hráčová, Daniela Bohatová, Barbora Schütznerová a Adina Schönová. Jejich dramatická moderní sestava Survivor byla velmi pěkně zacvičená a nakonec dostala od poroty nejvíce bodů v kategorii group 12-14 let. Děvčata si odvezla zlatou medaili.

Další zlatou medaili vybojovala se svou sestavou Michaela Hráčová a Karolína Dospivová. Zvítězily ve dvojicích v  kategorii 12-14 let. Ve stejné kategorii ještě přidaly bronzovou medaili Barbora Schütznerová a Daniela Bohatová. V trojicích 12-14 let ještě přidaly stříbro Daniela Bohatová, Michaela Hráčová a Barbora Schütznerová.